Odśnieżanie

Sprzątanie dachów Płock

Odśnieżanie dachów Płock

Odśnieżanie dachów Płock

Usługi dekarskie - usuwanie śniegu z dachu

Zabezpieczenie zimowe dachu Płock - Grupa IZOPRO

Grupa IZOPRO

Czym jest odśnieżanie dachów ?

W ramach usług dekarskich, mających na celu podtrzymywanie funkcji dachu jaką jest wieloletnia ochrona przed deszczem, wiatrem i śniegiem, przeprowadza się odśnieżanie pokryć dachowych. Zabezpieczenia techniczne takie jak rozbijacze śniegu, odpowiedni kąt nachylenia ( spadek dachu ), nie wystarczają podczas długotrwałych opadów - na dachu zalega śnieg.

Kryształki śniegu to forma wody a jak wiadomo jeden litr wody waży jeden kilogram. W zależności od tego czy jest to puch śnieżny, czy zlodzona warstwa, waga zalegającej warstwy jest od 200 kg/m3 do aż 900 kg/m3. Odśnieżanie dachów to usuwanie zagrożenia przeciążeniem, zagrożenia ugięcia się, zniekształcenia, załamania się pokrycia dachowego, uszkodzeń konstrukcji dachu. Zwłaszcza starsze dachy są narażone na trwałe uszkodzenia pod naciskiem śniegu.

odsniezanie Płock


Odśnieżenie dachu polega na umiejętnym zebraniu warstw masy śnieżnej, tak by nie uszkodzić pokrycia dachowego. Następnie zebrany materiał należy w sposób bezpieczny przetransportować na poziom gruntu, przesunąć w wyznaczone miejsca pryzmowania i wywieźć na place zrzutu.
Usługa odśnieżania zawiera także usuwanie wiszących, niebezpiecznych sopli lodowych z okapów i rynien, atywację dynamiczną nawisów, łat lodowo-śnieżnych.

Oferujemy oodśnieżanie dachów w Płocku profesjonalnymi metodami, z użyciem nowoczesnych specjalistycznych narzędzi.
Doświadczenie w budownictwie, dekarstwie, jako generalny wykonawca robót budowlanych, zdobywane przez naszą firmę umożliwia realizację prawie wszystkich typów przedsięwzięć budowlanych, renowacyjnych, zabezpieczających i remontowych.

Bezpieczne, wolne od śniegu i sopli, nieprzeciekające dachy to nasz znak firmowy, bez zbędnych formalności przygotowujemy obmiary i wyceny, adekwatnie do trudności i skomplikowania dachu, trudności dotarcia zimą do zaśnieżonych elementów zadaszenia dobieramy wyspecjalizowaną i doświadczoną ekipę. Dajemy gwarancję i rękojmię na wykonane prace zabezpieczające dachy zimą.

Czyszczenie dachów Płock - Expres

Dlaczego warto?

Dobrze wykonane odśnieżanie dachów przekłada się na ogromne oszczedności zwiazane z wydatkami na naprawy i remonty pokryć dachowych uszkodzonych i degenerowanych czynnikami atmosferycznymi, przeciążeniem, odkształceniem, przeciekaniem, wilgocią, niskimi temperaturami.

Oferujemy także zabezpieczenie świetlików dachowych i połaci przeszklonych, stanowiących elementy dachu.

 

Prowadzimy odśnieżanie wszystkich typów dachów:

 • płaskich, na halach produkcyjnych,
 • dachów na budynkach wielorodzinnych, blokach, wieżowcach
 • odśnieżanie dachów hal galerii handlowych
 • na dachach domów jednorodzinnych
 • odśnieżanie dachów zabytkowych
 • usuwanie śniegu z dachów zielonych i tarasów

Gwarantujemy:

 • zabezpieczenie osób w okolicy wykonywania usługi,
 • wieloletnie doświadczenie w odśnieżaniu dachów,
 • doświadczenie i ubezpieczenie przy pracach na wysokości,
 • bezpieczny transport - wywóz śniegu
 • usunięcie nawisów lodowych,
 • poprawki dekarskie małych uszkodzeń - na bieżąco,
 • naprawy dachów także w zimie
odśnieżanie dachów Płock usuwanie śniegu Płock zimowy serwis dekarski

Nasza misja

Zimowe usługi dekarskie Płock

W ramach tej usługi naszą misją jest zabezpieczenie dachów, tak by podczas i po opadach śniegu nie następiły trwałe uszkodzenia pokryć dachowych, wgniecenia w papie, dołki w termoizolacji, ugięcia płaszczyzn dachowych, dziury w poszyciu, rdzewienie rynien i obróbek blacharskich, przeciążenie stropów.

Dzięki usunięciu śniegu z dachu w Płocku, czas do kolejnego remontu dachu wydłuża się.

Kontakt - wycena

Polecani dekarze w Płocku

Wyślij wiadomość ze wskazaniem lokalizacji dachu

Dane kontaktowe w Płocku

662-193-333

Płock

Płock@dekarze.com.pl